Samsung 49" LS49DG934SUXEN,DQHD OLED,240Hz,HAS
179764
LS49DG934SUXEN
NOVO
2 year
Dostupan za isporuku
Očekivano vrijeme isporuke na vašu adresu na dan: 09.04.2026
2.166,00 €
Specifikacija
| Brend | sammo |
| Stanje | NOVO |
| Zaliha | Na skladištu |
Detaljan opis
| Model | LS49DG934SUXEN |
| Kratki opis | 49" DQHD Odyssey OLED Gaming Monitor G9 G93SD |
| Dobavljačeva oznaka | LS49DG934SUXEN |
| Zaslon | 49'' OLED 32:9 1800R |
| Rezolucija | DQHD (5,120 x 1,440) @240Hz |
| Kontrast | 1,000,000:1 |
| Svjetlina | 250 cd/㎡ |
| Vrijeme odaziva | 0.03ms(GTG) |
| Kut gledanja | 178˚/178˚ |
| Video ulaz | HDMI 2.1 x1 DisplayPort x1 |
| Audio izlazi | Slušalice |
| USB | USB Type-C 3.2 Gen1 x3 |
| Zvučnici | Ne |
| Standardi | G-Sync kompatibilno FreeSync Premium Pro |
| Boja | Srebrna |
| Ergonomija | HAS(Stalak podesive visine)
120.0 ± 5.0 Nagib -2°(±2°) ~ 15°(±2°) Ugradnja na zid 100 x 100 |
| Potrošnja | 61.0 W |
| Napajanje | AC 100~240V Vanjski adapter |
| Dimenzije i masa | 1194.7 x 529.3 x 284.1 mm 12.9 kg |
| Pakiranje | 1352 x 240 x 474 mm 18.5 kg |
| Garancija | 2 godine |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje. |
| Energetski razred EU | G |
Slični proizvodi





