MIKROTIK - MREŽNA OPREMA

Izaberi podkategoriju
Prikaži:
Prikazano 1~24 od ukupno 65 proizvoda
Razvrstaj:
Slika proizvoda: Mikrotik RB750r2 hEX lite, 850MHz CPU, 64MB RAM, 5×LAN, RouterOS L4, plastično kućište, PSU

Mikrotik RB750r2 hEX lite, 850MHz CPU, 64MB RAM,...

Dostupan za isporuku
388,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik RB941-2nD-TC hAP Lite tower, 650MHz CPU, 32MB RAM, 4×LAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n, integrirana antena, RouterOS L4, tower kućište, PSU

Mikrotik RB941-2nD-TC hAP Lite tower, 650MHz CPU,...

Dostupan za isporuku
225,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik High power 24V 2.5A napajanje (24HPOW)

Mikrotik High power 24V 2.5A napajanje (24HPOW)

Dostupan za isporuku
162,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik pasivni POE injektor (RBPOE)

Mikrotik pasivni POE injektor (RBPOE)

Dostupan za isporuku
29,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik Gigabit PoE injector (RBGPOE)

Mikrotik Gigabit PoE injector (RBGPOE)

Dostupan za isporuku
54,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik RB951Ui-2nD hAP, 650MHz CPU, 64MB RAM, 5×LAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n, integrirana antena, USB, RouterOS L4, plastično kućište, PSU

Mikrotik RB951Ui-2nD hAP, 650MHz CPU, 64MB RAM,...

Dostupan za isporuku
402,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik RouterBOARD RB2011UiAS-RM, Atheros 74K MIPS CPU, 128MB RAM, 1xSFP port, 5xLAN, 5xGbit LAN, RouterOS L5, 1U rackmount kućište, PSU, LCD panel

Mikrotik RouterBOARD RB2011UiAS-RM, Atheros 74K MIPS...

Dostupan za isporuku
1.080,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik SXT 2, RBSXTG-2HnD, 10dBi 2.4GHz sektor antena, Dual Chain 802.11bgn bežično, 600MHz CPU, 64MB RAM, 1x G-LAN, PSU, POE, pole mount, RouterOS L4

Mikrotik SXT 2, RBSXTG-2HnD, 10dBi 2.4GHz sektor...

Dostupan za isporuku
721,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN, 400Mhz CPU, 64MB RAM, 1xG-LAN, 10xSFP cages, 1xSFP+, RouterOS L5, LCD, desktop kućište, PSU

Mikrotik Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN,...

Dostupan za isporuku
1.545,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik RB951G-2HnD, 600Mhz CPU, 128MB RAM, 5×Gigabit LAN, 2.4Ghz 802b/g/n 2x2 , bežično sa ugrađenom antenom, RouterOS L4, plastično kućište, PSU

Mikrotik RB951G-2HnD, 600Mhz CPU, 128MB RAM,...

Dostupan za isporuku
730,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik SFP module 1.25G MM 550m 850nm (S-85DLC05D)

Mikrotik SFP module 1.25G MM 550m 850nm (S-85DLC05D)

Dostupan za isporuku
156,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite, 650MHz CPU, 64MB RAM, 5xLAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n/ 5Ghz 802.11ac, USB, PSU, RouterOS L4

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite, 650MHz CPU,...

Dostupan za isporuku
518,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN, Atheros QC8519 400Mhz CPU, 64MB RAM, 8xGigabit LAN, 2xSFP+, RouterOS L5, LCD panel, desktop kućište, PSU

Mikrotik Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN,...

Dostupan za isporuku
1.634,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik SFP+ module 10G MM 300m 850nm (S+85DLC03D)

Mikrotik SFP+ module 10G MM 300m 850nm (S+85DLC03D)

Dostupan za isporuku
517,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik quickMOUNT PRO za male antene (QMP)

Mikrotik quickMOUNT PRO za male antene (QMP)

Dostupan za isporuku
65,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik mANT 19s 5GHz 120 degree 19dBi Dual Polarization Sector Antena, 2xRP-SMA konektor (MTAS-5G-19D120)

Mikrotik mANT 19s 5GHz 120 degree 19dBi Dual...

Dostupan za isporuku
504,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik RB750Gr3, hEX, Dual Core 880MHz MHz CPU, 256MB RAM, 5×Gigabit LAN, USB, RouterOS L4, plastično kućište, PSU

Mikrotik RB750Gr3, hEX, Dual Core 880MHz MHz CPU,...

Dostupan za isporuku
543,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC, hAP ac lite tower, 650MHz CPU, 64MB RAM, 5xLAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n/ 5Ghz 802.11ac, USB, PSU, RouterOS L4

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC, hAP ac lite tower,...

Dostupan za isporuku
518,00 kn Naruči
Slika proizvoda: Mikrotik RBWMK Wall Mount Kit za RB2011

Mikrotik RBWMK Wall Mount Kit za RB2011

Dostupan za isporuku
46,00 kn Naruči
Prikazano 1~24 od ukupno 65 proizvoda