Samsung 37" LS37FG750EUXEN,UHD VA,165Hz, HDMI, DP
179763
LS37FG750EUXEN
NOVO
2 year
Dostupan za isporuku
Očekivano vrijeme isporuke na vašu adresu na dan: 09.04.2026
999,00 €
Specifikacija
| Brend | sammo |
| Stanje | NOVO |
| Zaliha | Na skladištu |
Detaljan opis
| Model | LS37FG750EUXEN |
| Kratki opis | 37" Odyssey G7 G75F 4K 165Hz Gaming Monitor |
| Dobavljačeva oznaka | LS37FG750EUXEN |
| Zaslon | 37'' VA Zakrivljen 1000R 16:9 |
| Rezolucija | 3,840 x 2,160 @165Hz |
| Kontrast | 3000:1 |
| Svjetlina | 350cd/㎡ |
| Vrijeme odaziva | 1 ms |
| Kut gledanja | 178/178 |
| Video ulaz | DisplayPort 1.4 x1 HDMI 2.1 x2 |
| Audio izlazi | slušalice |
| USB | USB-A 3.2 Gen1 x2 |
| Zvučnici | Ne |
| Standardi | VESA DisplayHDR 600 FreeSync Premium Pro |
| Boja | Crna |
| Ergonomija | HAS(Stalak podesive visine) 120.0 mm (±5.0 mm) Nagib -5.0 (±2.0) - 20.0˚ (±2.0˚) Okretanje -20.0 (±3.0) - 20.0° (±3.0°) Ugradnja na zid 100 x 100 |
| Potrošnja | 39.0 W |
| Napajanje | AC 100 - 240 V Vanjski adapter |
| Dimenzije i masa | 816 x 674.4 x 303.8 mm 11.2 kg |
| Pakiranje | 911 x 240 x 579 mm 15.1 kg |
| Garancija | 2 godine |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje. |
| Energetski razred EU | F |
Slični proizvodi





