Samsung 27" LS27FG602SUXEN, QHD OLED, 500Hz,
179760
LS27FG602SUXEN
NOVO
2 year
Dostupan za isporuku
Očekivano vrijeme isporuke na vašu adresu na dan: 09.04.2026
1.514,00 €
Specifikacija
| Brend | sammo |
| Stanje | NOVO |
| Zaliha | Na skladištu |
Detaljan opis
| Model | LS27FG602SUXEN |
| Kratki opis | 27" Odyssey QHD OLED G6 G60SF Gaming Monitor |
| Dobavljačeva oznaka | LS27FG602SUXEN |
| Zaslon | 27'' OLED 16:9 |
| Rezolucija | QHD (2,560 x 1,440) @500 Hz |
| Kontrast | 1,000,000:1 |
| Svjetlina | 300 cd/㎡ |
| Vrijeme odaziva | 0.03ms(GTG) |
| Kut gledanja | 178˚/178˚ |
| Video ulaz | HDMI 2.1 x2 DP 1.4 x1 |
| Audio izlazi | za slušalice |
| USB | USB A 3.2 Gen1 x3 |
| Zvučnici | Nema |
| Standardi | G-Sync Compatible FreeSync Premium Pro |
| Boja | Srebrna |
| Ergonomija | Postolje s podešavanjem visine (HAS): 120,0 ±5,0 mm Nagib: -2,0° (±2°) ~ 25,0° (±2°) Zakretanje: -30,0° (±3°) ~ 30,0° (±3°) Okretanje: -92,0° (±2°) ~ 92,0° (±2°) VESA zidni nosač: 100 x 100 |
| Potrošnja | 41.4 W |
| Napajanje | AC 100~240V vanjski adapter |
| Dimenzije i masa | 611.7 x 554.2 x 263.5 mm 6.9 kg |
| Pakiranje | 684 x 200 x 464 mm 9.5 kg |
| Garancija | 2 godine |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje. |
| Energetski razred EU | G |
Slični proizvodi

