Samsung 27" LS27F434UAUXEN,FHD IPS,100Hz,USB-C,HAS
179759
LS27F434UAUXEN
NOVO
3 year
Dostupan za isporuku
Očekivano vrijeme isporuke na vašu adresu na dan: 09.04.2026
346,00 €
Specifikacija
| Brend | sammo |
| Stanje | NOVO |
| Zaliha | Na skladištu |
Detaljan opis
| Model | LS27F434UAUXEN |
| Kratki opis | 27" FHD Monitor S4 S43UF |
| Dobavljačeva oznaka | LS27F434UAUXEN |
| Zaslon | 27'' IPS 16:9 |
| Rezolucija | FHD (1,920 x 1,080) @100Hz |
| Kontrast | 1000:1(tipično) |
| Svjetlina | 300 cd/㎡ |
| Vrijeme odaziva | 5 ms (GTG) |
| Kut gledanja | 178/178 |
| Konektori | LAN x1 |
| Video ulaz | DP x1 HDMI X! |
| USB | USB-C x1 90W USB-A 3.2 Gen1 x4 |
| Zvučnici | Ne |
| Boja | Crna |
| Ergonomija | HAS(Stalak podesive visine)
130.0 mm (±5.0 mm) Nagib -5.0 (±2.0) - 24.0˚ (±2.0˚) Okretanje -45.0 (±2.0) - 45.0˚ (±2.0˚) Zakretanje -2.0 (±2.0) - 92.0˚ (±2.0˚) Ugradnja na zid 100.0 x 100.0 |
| Potrošnja | 17.0 W |
| Napajanje | AC 100 - 240 V (50/60Hz) - Unutarnje napajanje |
| Dimenzije i masa | 611.6 x 361.9 x 57.2 mm 4.2 kg |
| Pakiranje | 830.0 x 183.0 x 442.0 mm 9.4 kg |
| Garancija | 36 mjeseci |
| Napomena | Više detalja o proizvodu možete pronaći ovdje. |
| Energetski razred EU | D |
Slični proizvodi





