Monitor - LCD MON 27 AS ROG Strix XG27AQDPG
Besplatna dostava
176520
ASUS
Gaming monitori
36 mjeseci
U dolasku
Kontaktirajte nas
Naruči
Specifikacija
Brend ASUS
Zaliha Kontaktirajte nas
Detaljan opis
Tehnical Description:
Asus ROG Strix XG27AQDPG monitor
OLED
27"
16:9
2560x1440
240Hz/500Hz
pivot
HDMI
Display port
USB
Marketing Description:
ROG Strix OLED XG27AQDPG gaming monitor ― 27-inch (26.5-inch viewable) QHD QD-OLED panel, 500Hz, 0.03ms (GTG), OLED Anti-Flicker 2.0, custom heatsink, OLED Care Pro, Neo Proximity Sensor, G-SYNC® compatible, VESA DisplayHDR™ 500 True Black, uniform brightness, 99% DCI-P3, true 10-bit color, DisplayWidget Center
Komentari i ocjene kupaca "Monitor - LCD MON 27 AS ROG Strix XG27AQDPG"
Prosječna ocjena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocjena.
Ako ste proizvod već kupili, veselit će nas Vaše mišljenje!
Slični proizvodi
Monitor - LCD MON 27 MSI MAG 274QPF E20
Dostupan za isporuku
Naruči
Monitor - LCD MON 27 MSI MAG 274QF
Dostupan za isporuku
Monitor - LCD MON 27 MSI MAG 274CQF VA 180Hz