Monitor - LCD MON 24 AS VA24EQSB-W FHD IPS 75Hz
Besplatna dostava
172770
ASUS
LED
36 mjeseci
Dostupan za isporuku
Očekivano vrijeme isporuke na vašu adresu na dan: 22.05.2026
Naruči
Specifikacija
Brend ASUS
Zaliha Na skladištu
Detaljan opis
Tehnical Description:
VA24EQSB-W
23,8
Panel IPS
1920x1080
300 cd/m2
Kontrast 1.000:1
178°
178°
5,0000 ms
3,5 mm Audio Jack
DP
HDMI
USB 3.2 x2
VGA
Zvučnici da
Ravni
Boja Bijela
Postolje pivot
podesivo po visini
swivel
tilt
75Hz
Marketing Description:
ASUS VA24EQSB-W Business Monitor – 24 inch (23.8 inch viewable), Full HD, IPS, Frameless, 75Hz, Adaptive-Sync, Low Blue Light, Flicker Free, Ergonomic Design, Wall Mountable
Komentari i ocjene kupaca "Monitor - LCD MON 24 AS VA24EQSB-W FHD IPS 75Hz"