Monitor - LCD MON 22 SM LS22C310EAUXEN FHD IPS
Besplatna dostava
172725
SAMSUNG
LED
24 mjeseci
U dolasku
Kontaktirajte nas
90,00
Naruči
Specifikacija
Brend SAMSUNG
Zaliha Kontaktirajte nas
Detaljan opis
Tehnical Description:
LS22C310EAUXEN
22
Panel IPS
1920x1080
250 cd/m2
Kontrast 1.000:1
178°
178°
5 ms
D-Sub
HDCP
HDMI
Ravni
Boja Crna
Postolje tilt
Frekvencija osvježavanja 75Hz
Marketing Description:
22" FHD Monitor S31C
Komentari i ocjene kupaca "Monitor - LCD MON 22 SM LS22C310EAUXEN FHD IPS"
Prosječna ocjena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocjena.
Ako ste proizvod već kupili, veselit će nas Vaše mišljenje!
Slični proizvodi
Monitor - LCD XZ323QUZ1bmiiprx, 31.5"/Curved/VA/2560x1440/280Hz/DP/HDMI/Audio/2Y
Monitor - LCD XZ323QUZ1bmiiprx,...
Dostupan za isporuku
Naruči
Slika proizvoda: Monitor - LCD MON 27 EIZO CG2700S IPS
Monitor - LCD MON 27 EIZO CG2700S IPS
U dolasku
Monitor - LCD KG241YX3bip, 23.8"/VA/1920x1080/200Hz/HDMI/DP/2Y