Lenovo E27-40 27''FHD IPS, VGA, HDMI, DP, pivot
Specifikacija
| Brend | len |
| Stanje | NOVO |
| Zaliha | Preveri zalogo |
Detaljan opis
| Model | ThinkVision E27-40 |
| Dobavljačeva oznaka | 64BCMAT4EU |
| Zaslon | 27 " IPS |
| Razmak točaka | 0.3114x0.3114 mm |
| Rezolucija | 1920x1080 |
| Maksimalna razlučivost | 1920x1080 |
| Kontrast | 1500:1 |
| Svjetlina | 250 cd/m2 |
| Vrijeme odaziva | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Normal mode) |
| Kut gledanja | 178/178 |
| Konektori | 1x HDMI® 1.4, 1x DP 1.2, 1x VGA |
| Zvučnici | 2x 2w |
| Standardi | ENERGY STAR TCO 9.0 TCO Edge 2.0 EPEAT™ Gold RoHS EU Energy Efficiency Level (Level-D) |
| Ergonomija | Tilt - naprijed -5° / nazad 22° Pivot -90° / 90° VESA 100 x 100 mm Swivel |
| Potrošnja | Tipična: 16,3W Maksimalna: 34W |
| Dimenzije i masa | 6,2kg |
| Ostalo | Dolazi sa HDMI kabelom 3 godine jamstvo |
| Energetski razred EU | D https://eprel.ec.europa.eu/screen/product/electronicdisplays/400592 |
| Boja | Crna |
Slični proizvodi





