Samsung Galaxy A57 5G 6,7", 8GB/128GB, sivi
179771
SM-A576BZABEUE
NOVO
2 year
Dostupan za isporuku
Očekivano vrijeme isporuke na vašu adresu na dan: 09.04.2026
529,00 €
Specifikacija
| Brend | sam |
| Stanje | NOVO |
| Zaliha | Na skladištu |
Detaljan opis
| Model | Samsung Galaxy A57 5G 128GB |
| Proizvođačeva oznaka | SM-A576BZABEUE |
| Boja | Siva |
| Procesor | Brzina procesora: 1x 2.9 GHz, 4x 2.6 GHz, 3x 1.9 GHz Vrsta procesora: Octa-Core |
| Zaslon | Veličina zaslona: 6,7" Razlučivost 2340 x 1080 (FHD+) Tehnologija: Super AMOLED Plus 120Hz Vision Booster |
| Kamera | Kamere: 50MP + Ultra Wide 12MP F2.2 + Macro 5MP F2.4 Bljeskalica: Da Razlučivost / rezolucija snimanja videozapisa: 4K (3840 x 2160) @30fps Prednja kamera: 12MP |
| Memorija | Veličina radne memorije (RAM-a GB): 8GB Veličina interne memorije za pohranu: 128GB |
| Baterija | Kapacitet baterije (mAh, tipično): 5000 |
| Mreža | Broj SIM kartica: Dual-SIM Veličina SIM kartice: Nano-SIM (4FF) Tip utora za SIM: SIM 1 + SIM2 Infrastruktura: 2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD, 5G Sub6 FDD, 5G Sub6 TDD |
| Povezivost | USB interface: USB Tip-C Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz+5GHz+6GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM Wi-Fi Direct: Da Bluetooth v6.0 NFC: Da |
| OS | Android 16 One UI 8 |
| Dimenzije i masa | Dimenzije (VxŠxD, mm): 161,5 x 76.8 x 6.9 mm Težina (g): 179 |
| Senzori | Akcelerometar, senzor otiska prstiju, žiro senzor, geomagnetski senzor, senzor svjetla, senzor blizine |
| Energetska klasa | A |
| Procijenjeno vrijeme korištenja s punim punjenjem | 52h |
| Otpornost na pad | A |
| Indeks popravljivosti | C |
| Trajanje baterije | Broj ciklusa punjenja: 1200x |
| Otpornost na prašinu i vodu | IP68 |
| Broj propisa | EPREL ID: 2526633 |
Slični proizvodi





