All-in-One Computer MSI PRO AP272P 14M Core i7 / 16 GB RAM / 512 GB SSD / 27" FHD / Windows 11 Pro (Black)
180648
V1-AIOMSI00027-2
3 years
Dostupan za isporuku
Očekivano vrijeme isporuke na vašu adresu na dan: 09.06.2026
1.120,00 €
Specifikacija
| Brand | MSI |
| Condition | NEW - regular program |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Graphics | Integrated |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Optical drive | Without |
| Processor | Intel i7 |
| Processor description | Intel Core i7-14700 2.1GHz |
| Stock | In stock |
| Touchscreen | No |
| Type | All-In-One |
| Garancija | 3 leta |
| Display | 68,5 cm (27,0") |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Brend | MSI |
| SSD | Yes |
| Zaliha | Na skladištu |
| RAM | 16GB |
Slični proizvodi











